Izrael co nevynechat při návštěvě Izraele

Izrael

Izrael -  co nevynechat při návštěvě Izraele

 

Fotka uživatele Linda Zdražilová.

 

 

Izrael má středomořské klima, kdy léta jsou dlouhá, velmi teplá a suchá. Naopak zimy jsou zde velmi krátké a většinou deštivé, občas i zasněžené. Nejchladnějším měsícem bývá leden, teploty se pohybují v rozmezí 4 - 13 °C. Ideálním počasím pro návštěvu Izraele je jaro nebo podzim, panuje zde příjemné slunné počasí s teplotami kolem 25 °C.

Při plánování návštěvy této rozmanité země si udělejte dostatek času, protože Izrael má co nabídnou. Ať už to jsem pámátky, moře nebo poušť, Izrael stojí opravdu za to. 

Cestu si můžete naplánovat buď přes některou z cestovních kanceláří  , které mají bohatý poznavací program nebo pokud rádi cestujete na vlastní pěst přes Booking , kde si můžete vybrat ze široké nabídky ubytování. Letenky si můžete zajistit v rezervačním systému letenky.kralovna.cz . Všechny tyto nabídky naleznete na našem webu na hlavní stránce naší cestovní agentury CALINDA 

Tel Aviv

Tel Aviv je jedno z nejživějších měst na světě. Můžete si zde užít spousty zábavy, nočního života a diskoték. Odpočívat na plážích středozemního moře nebo si zasportovat. Moře vybízí surfaře k prohánění se po moři, zahrát si můžete plážový volejbal, tenis či fotbal. Pokud vás to omrzí, zajděte se podívat do přístavního města Jaffa. Patří k nejstarším přístavům světa, kam připlouvaly lodě už před 4 000 let př.n.l.